Gündem

4 arkadaş 40 yıl aynı pozu vermiş son resim!

4 arkadaş 40 yıl aynı pozu vermiş… Son resmi görünce gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız>>

40 yıl boyunca her yıl aynı kişilerle fotoğraf çektirmek, gurur duyulacak bir şey. Çoğumuz o kadar sık yeni arkadaşlar ediniyoruz ki, bazen birlikte tek bir fotoğrafımız bile olmuyor. Bu güzel kızların resimleri arasında gezinip yıl yıl nasıl değiştiklerini keşfet.

Güzel bir fotoğraf için poz veren 4 güzel kız. Bir yaz günü herkes nasıl da genç, nasıl da güzel, nasıl da doğal. Birbirlerine nasıl da benziyorlar, sanki kardeşmiş gibi.İnsanın arkadaşı gibisi yok değil mi?

Her yıl arkadaşlarınla fotoğraf çektirmek çok eğlenceli olmalı.Her arkadaş grubu, böyle fotoğraf çekilmenin hayalini kurmuştur. Nihayet kameraya da, birbirlerine de daha yakınlar.Yüzlerindeki ifade nasıl da ciddi, sanki moda dergisine kapak olmak için poz veriyorlar

7 yıldan uzun süren arkadaşlıkların, bir ömür sürdüğünü biliyor muydun?Herkes çok güçlü arkadaşlıklara ihtiyaç duyar.Umarım herkes bir gün arkadaşlarıyla seyahate çıkar!

Aradan en az 20 yıl geçmiş, kızlar artık yaş aldılar ve olgun kadınlara dönüşmüş.30 yıl önce hayat ne kadar da basitmiş, değil mi?Her yüzde farklı bir duygu ifade edilmiş.Eski fotoğraflara bakıp geçirdikleri güzel günleri yad etmek çok eğlenceli olsa gerek.

25 yıldan uzun süren arkadaşlıklar herhalde çok nadir görülüyordur.Bazen hayatımızdaki insanlar gelir, geçer.Bazen insanlarla sağlam ilişkiler kurmak zaman alır.Aranızdan su sızmayan arkadaşlarının olması, ikinci bir ailen olması gibidir.

Bazen arkadaşlıklar son bulabilir ama bu da hayatın bir parçası.Birlikte bir sürü anıları olmalı.Sence 20 yıl sonra da birlikte olacaklar mı?Bazen insanları affetmeyi ve orta yolu bulmayı öğrenmen gerekir.Arkadaşlıklarda en önemli olan şey güven ve sevgidir.

Yıllar geçtikçe kıyafetlerinin renginin açıktan koyuya döndüğünü fark ettin mi?Saçları gittikçe ağarıyor, yüzleri gittikçe buruşuyor.Kavga etmek doğal bir şey ama affetmeyi de unutmayın!Arkadaşlarına söylemek istediğin bir şey varsa, çok geç olmadan söylemeyi unutma.

Kötü günde de yanında olan dostlar çok önemlidir.Sağlam arkadaşlıkların asla kalıcı olarak bozulmayacağını unutma.Daima arkadaşlarına destek çıkmak çok önemlidir.Yanında sevdiklerin olunca her şey daha güzel olur.Bu hayata birlikte başladığın dostlarını unutma.