3 boyutlu krokodil bere – Çocuk beresi modelleri

Sizlerle kanalımızda en güzel örgü modelleri yapılışlarını paylaşıyoruz. Bu videomuzda size 3 boyutlu krokodil çocuk beresi modeli yapılışını anlatacağız.

Çocuk örgü modelleri hem örmesi zevkli hem de kullanışlı modeller. Bu örgü modelleri yapılışı eliniz alıştıkça size daha da zevkli gelecek.

Kız çocuk bere modeli olarak örebileceğiniz bu model aynı zamanda bebek beresi olarakta kullanılabilir. Kolay bere yapımı konusunda size oldukça yardımcı olacak bu örnek çocuk örgü modelleri kategorimizdeki örnekler arasında yer alıyor. Kolay bere yapılışı örgü modelleri konusunda en çok tercih edilenler arasında.

Çocuk bere modelleri ve yapılışı videomuzu 3 parça halinde yayınlayacağız.

BU VİDEOLARA MUTLAKA GÖZ ATIN...

Dr. Öz "Koronavirüse herkes yakalanacak" dedi ve 8 madde açıkladı

Bütün gözler üzerinizde olacak! Evde gençleştirici yüz maskesi tarifi


Kuru öksürük ve boğaz ağrısını şıp diye kesecek Grip nasıl çabuk geçer? İşte bir günde iyileştiren mucizevi formül! İstanbul'daki bu çeşmeden şifa akıyor! Kilo verdiren kahve tarifi: Hem lezzetli hem zayıflatıyor! Tek denemede mucizevi etki! Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM! Porselen gibi bir cilt için cilt lekelerini açan yüz maskesi Kilo almanın yolları: 2 dakikada hazırlanan kilo aldıran karışım 1 liraya sivilce kurutucu tonik