Ana sayfa Yelek Bebek yelekleri örgü modelleri | En güzel bebek yelekleri örgü modelleri

Bebek yelekleri örgü modelleri | En güzel bebek yelekleri örgü modelleri

161
0
PAYLAŞ
En güzel bebek yelekleri örgü modelleri
Bebek yelekleri örgü modelleri

Bebek yelek modelleri anlatımlı olarak sitemizde! Bebek yelekleri örgü modelleri en çok örülen ve tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Gerek örmesinin zevkli olması gerekse de kullanışlı olması nedeniyle bebek yelekleri örnekleri aranmaktadır. En güzel bebek yelekleri örgü modelleri sitemizdeki yelek bölümünde bulunmakta. Bu kategoride onlarca model sizleri bekliyor.

Bebek yelekleri 2017 yılında da popüler örgü modelleri arasında. Bu yıla damga vuracak bebek yeleği modelleri nasıl örülür diyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde onlarca videolu anlatımlı bebek yeleği modelleri yer almaktadır.

En güzel bebek yelekleri örgü modelleri

Aşağıdaki videoda çok şık ve kullanışlı bir bebek yeleği modeli yapılışı baştan sona anlatılmakta. Bu videoda tüm aşamalar adım adım anlatıldığı için örme konusunda hiç zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Yaklaşık 32 dakikalık olan bu videoyu izleyerek çok kolaylıkla örebilirsiniz.

İşte baştan sona örgü yapımı anlatımlı bebek yeleği modeli yapılışı videosu


Uzun yıllardan beri el örgüsü işler modada hiç değer kaybetmemiş tam tersi her geçen sürede daha da ilgi çekmeye devam etmiştir. Patikten kazağa, şaldan şapkaya bereden bebek kıyafetine bayanların tercihi hazır giyimden çok el örgüsü işler olmuştur. Bebek yelekleri de bu tercihlerden biridir.  Bebek yelek modellerinde herkes bu el işi örgüye hayran kalmaktadır.

İşte Derya Baykal’ın tığ işi yelek modeli videosu


Her modelde farklı bir işçilik olduğunu bilen kadınlar yine de hazır giyim yerine 2017’de el örgüsünü tercih etmektedirler. Bebek yeleklerinde deneyimli olan her kadın, el iççiliğine güvenerek değişik renk ve modellerde örgü çeşitlerleriyle yine göz kamaştırmaya devam edeceğe benziyor. Bu konuda yetersiz olduğunu düşünen bayanlar da bir müddet sonra el alışkanlığı kazanarak tercihlerini el örgüsü yönünde kullanmaktadırlar.

İşte en güzel bebek yelekleri örgü modelleri

Bu örnekler öreceğiniz model için size fikir oluşturabilir.. Örgü konusunda ustalık derecesinde olanlar baktıkları modeli rahatlıkla çıkarabilmekte. Onun için aşağıdaki modeller onlar için tam da aradıkları şey 🙂 Ama henüz o aşamaya kadar kendinizi geliştiremediyseniz yukarıda yayınladığımız videoları izleyerekte çok kolaylıkla bir yelek örebilirsiniz.

Erkek bebek yelekleri örgü modelleri [Açıklamalı video] konulu içeriğimize de gözatmanızı öneririz çünkü bu makalemizde videolu anlatımlarıyla yelek modelleri sizleri bekliyor.