20 yaş altı sokağa çıkma yasağını çiğneyenlerin cezası açıklandı

Ülkemizde Koronavirüs önlemlerinde alınan yeni bir kararla 20 yaş altı kişilerin sokağa çıkması yasaklandı. Sokağa çıkma yasağını çiğneyen 20 yaş altı gençlere verilecek ceza açıklandı.

Türkiye’de  uygulanacak olan yeni Koronavirüs önlemleri açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir basın toplantısı düzenledi ve yeni Covid – 19 tedbirlerini açıkladı.

Yeni alınan kararlara göre 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkması yasaklandı. Ülkemizde daha önceki önlemler kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Bu yasağa göre 65 yaşından büyük kişilere yasağı çiğnemeleri halinde 392 TL para cezası uygulanmıştı.

Yeni alınan kararların ardından 20 ya altı gençlerin de sokağa çıkması yasaklandı. Yasağı çiğneyen 20 yaş altı kişilere 392 TL para cezası kesileceği açıklandı.

Bu yasağın yanı sıra Türkiye’de 30 büyükşehir ile Zonguldak’a giriş ve çıkışlara kısıtlama getirildi. Buna göre bu illere giriş ve çıkışlar yasaklandı. Şehirlere giriş ve çıkış yasağı 4 Nisan Cuma gece yarısı başladı.

BU VİDEOLARA MUTLAKA GÖZ ATIN...

Göbek yağlarından kurtulun, 1 haftada sonucu görün!

☕ Kilo verdiren kahve tarifi: İştahı anında kesiyor!

Göz altı morlukları için maske tarifi: 3 malzemeyle YOK OLACAK!

Sineklerden kurtulmanın en kolay yolu! - Doğal formül!

3 kilo verdiren yeşil elma detoks suyu tarifi 💪

Dr. Öz "Koronavirüse herkes yakalanacak" dedi ve 8 madde açıkladı

İstanbul'daki bu çeşmeden şifa akıyor!

Kilo verdiren kahve tarifi: Hem lezzetli hem zayıflatıyor!